Scouts Impeesa Wie zijn wij Agenda Contact
Scouts Impeesa te Deurne Scouts Impeesa te Deurne

Totemnamen

Bij scouts Impeesa verdien je als scout of gids zo rond je 14-15 jaar je totem, een traditie waar we trots op zijn.

Hieronder proberen we een lijst samen te stellen van alle getotemiseerden binnen Scouts Impeesa. Uiteraard is dit niet van zelfsprekend om een volledige lijst samen stellen, en daarom vragen we jouw hulp: als jij nog personen kent die hun totemnaam hebben verdiend + jaar van verdienste, mail dit dan naar totems@impeesa.be. Alvast bedankt!

Totemoverzicht

Klik op de hoofdingen om te sorteren

Voortotem

Totem

Wie

Jaar

Geboortejaar

ADDAX

Monique Ceulemans

10/10/1962

ADDAX

Stijn Deweer

15/04/1977

ADJAK

Do Van Ishoven

2019

10/10/2004

Energieke

AGAME

Sam Gijsels

2015

20/11/2000

AGOUTI

Filip Vilain

03/05/1977

AGOUTI

Warre Gijsels

2017

30/10/2002

AKITA

Yirka Mendes

2004

25/07/1989

AKKA

Regina Roosenbroek

ALCEDO

Eef Stoop

07/12/1974

Impulsieve

ALPACA

Jorn Verstraeten

2002

04/03/1986

ALPACA

Hubert Van Beveren

20/08/1954

ALPACA

Gertje De Gheselle

05/09/1955

ANHINGA

Brent Venckeleer

2015

27/01/2000

ANI

Nina De Vocht

2007

ANOA

Diane Antonis

04/05/1958

ANTILOOP

Joséphina De Pooter

00/00/0000

ANUBIS

Marc Claes

06/12/1982

ARA

Lisa D'Hondt

2005

ARA

Karin Rymenants

23/12/1974

ARA

Johnny Moncarnie

22/11/1980

Veelzijdige

ARAKANGA

Jorre Van Der Avert

2015

08/03/2000

ARASARI

Kathleen Martens

2006

AREND

Tibo Deleersnijder

2019

23/04/2004

Integere

ASTRAPIA

Annelies Penders

2015

02/08/1997

AXIS

Nelle De Vleeschouwer

2004

AXIS

Ellen Kiek

03/04/1980

AZARA

Bass Eggers

2008

BALOO

Florent Dieudonne

10/09/1938

BAMBI

Rosa Voorendonck

06/02/1934

BAMBI

Livi (Godelieve) Naessens

27/07/1955

Gemotiveerde

BANTENG

Miel Hooyberghs

10/11/1984

Bereidwillige

BARAT

Martine Roothooft

1973

31/03/1959

Zorgeloze

BARIBAL

Jean-Paul Verhees

25/09/1957

BELUGA

Sven Blomme

05/04/1977

Ontembare

BENTO

Dietlinde van der Loo

1959

08/04/1944

BEO

Sofie De Backer

2010

20/04/1996

BEVER

Rene Bollen

BEVER

Werner Robersscheuten

BEVER

Georgette De Paepe

29/01/1941

BEVER

Seth Dolhain

07/03/1972

BINTURONG

Jasper Van Den Bogaert

2017

29/06/1997

BISON

Etienne De Boes

BIZON

Gaston Simons

04/11/1944

BIZON

Frank Gerard

17/08/1957

Gevatte

BOBAK

Isabelle Vermeir

15/12/1976

BOETOE

Klaartje Dolhain

12/05/1978

BOK

Guido Verholen

Handige

BONGO

Eric De Bie

21/01/1955

BRUAN

Nancy Sacre

09/06/1970

BUFFEL

Gert Sacre

20/12/1972

Charmerende

BUIZERD

Tom De Bie

1995

10/07/1980

BUIZERD

Harry Antonis

Inventieve

CALLITHRIX

Jelle De Meulder

2008

26/06/1992

Behoedzame

CALONG

Sebastiaan Bugge

2010

08/10/1995

CAPRINAE

Lien Van Looken

2016

30/03/2001

Uitbundige

CARAYA

Yasmine Sanusi

2010

16/10/1995

CASARCA

Kim Steenacker

1993

25/08/1977

Vaardige

CASTOR

Joren Heynen

2016

23/04/1997

CHARSAS

John Claes

1995

30/03/1981

CHEETAH

Viviane van Aelst

30/10/1946

Veeleisende

CHICAREE

Heidi Van Santvliet

11/08/1962

CHIL

Barbara Claessens

18/05/1944

CHIMPANSEE

Henri Jacqmain

2018

02/10/2003

CHINCHILLA

Naomi Dille

12/08/1978

CHINOC

Rita Schrepers

CHIPMUNK

Cindy Bens

13/10/1981

Zorgzame

CICONIA

Debbie Tzwern

20/07/1978

Eigenzinnige

COËNDOU

Filip Penders

2014

00/00/0000

COATI

Peter Zinzen

COATI

Arthur Libeer

2019

20/09/2003

COBRA

Paul D'Hondt

18/01/1959

COBRA

Dave Cappaert

17/06/1968

COLIBRIE

Lydia Mahieu

30/09/1941

COLIBRIE

Nathalie Rymenants

12/06/1969

CRI-CRI

Jetty Pimontel

DACKY

Ann Claessens

10/11/1950

Onopvallende

DANTA

Evi De Bie

1997

01/07/1983

DAS

Marc van Hoof

DAS

Johan Tyssens

06/06/1949

DAS

Gwen Dolhain

13/10/1970

DASSIE

Nancy Cornet

1973

04/11/1960

DIARRA

Katleen Van Put

10/03/1981

DINGO

Yolanda Missoorten

09/07/1964

DINGO

Tina Maes

02/10/1974

DIRIRI

Nini Jaspers

04/07/1949

DIRIRI

Ingrid De Boes

12/07/1956

DIRIRI

Nicole Leloup

23/07/1956

Speelse

DORCAS

Peggy De Block

1994

14/07/1980

DUMBO

Simone Janssens

15/10/1935

EEKHOORN

Ronny Claes

EEKHOORN

Anette Tyssens

EEKHOORN

Louise Van Gool

EEKHOORN

Denise Govaers

04/05/1932

EEKHOORN

Louise Lenaerts

12/10/1938

EEKHOORN

Eddy Dekkers

13/05/1945

EEKHOORN

Gustave Carels

29/01/1948

EEKHOORN

Erna Baeyens

14/05/1954

EEKHOORN

Ronny De Winter

23/11/1962

EEKHOORN

Stef Mertens

2018

28/11/2003

EGEL

Eli Vossaert

26/03/1972

EIK

Lus Wintraecken

00/00/0000

EKSTER

Bruno Traets

EKSTER

Louis Verhoeven

EKSTER

Lea Thibaut

23/02/1935

EKSTER

Bianca Van Puyvelde

01/07/1982

EKSTER

Felix Deckers

2017

26/12/2002

ELAND

Dirk Brangers

2013

10/06/1964

ELAND

Jean De Meyer

ELAND

Karl Hereygers

ELAND

Nick Van Der Putten

23/10/1981

Merkwaardige

EMOE

Tijl Voet

2004

18/12/1988

EMU

Marie-Jos De Brucker

02/07/1949

Enthousiaste

EVER

Freddy Toch

1995

11/05/1981

EVER

Sven Smeyers

EVER

Eno (Enoch) Van Dijck

14/10/1980

Avontuurlijke

FENNEK

Kane Janssens

1997

18/05/1982

FENNEK

Myriam Lombaert

26/09/1952

FENNEK

Nancy Selleslagh

25/03/1967

FITIS

Laura Witters

2010

10/05/1996

FITIS

Eliane Gilson

17/09/1945

Bedachtzame

FLICKA

Pieter Verheyen

2009

25/03/1993

FLICKA

Michael De Block

16/09/1983

Toegewijde

FODI

Margot Soens

2010

14/11/1996

FRET

Eddy Rooms

31/05/1946

FRET

Walter Vervliet

14/05/1955

FRET

Rudi Deuss

2019

22/04/1973

FUEGO

Hilda Moortgat

FUEGO

Patricia Van Brandt

09/04/1952

GAAI

Armand Petre

24/06/1943

GALAGO

Esther Poelman

16/07/1952

GALAGO

Ronny Van Bergen

23/10/1958

GALAGO

Ben Trouillard

05/03/1969

GALAGO

Kelly Verhoeven

16/07/1981

GAZELLE

Luna Roosemeyers

2016

16/02/2001

GAZELLE

Jeanine Van Zeeland

16/02/1944

Innemende

GEKKO

Yente Smidts

2008

24/08/1992

GEMS

Johan Buylaert

GEMS

Annie Remes

14/03/1943

GEMS

Patrick Hoyberghs

23/11/1971

GEMS

Paul Stienon

19/09/1979

Wispelturige

GIBBON

Yannick Hermans

2004

06/03/1989

GIBBON

Serge van Gelder

1988

17/04/1973

GIBBON

Marc Mertens

10/08/1962

GIRAF

Hans François

2009

00/00/0000

GOENDI

Celine Jacobs

2005

00/00/0000

GOENDIE

Elke Verreet

06/10/1983

GORAL

Werner Goos

12/04/1982

GRIGRI

Ainsley Van Puyenbroeck

2016

07/12/2001

GRISON

Kevin Wolfframm

2001

03/05/1984

Individualistische

GRIZZLY

Johan Vos

1988

19/04/1974

GRIZZLY

Senne Michiels

2016

02/10/2001

GRIZZLY

Guy Antonis

GRIZZLY

Juliette Jaspers

26/07/1942

GRIZZLY

Jeanine Snyers

27/05/1950

GUANACO

Sigrid Verhees

2001

02/04/1986

GUANACO

Irene Van Den Bossche

21/07/1956

GUANACO

Sandra Vleeschouwer

05/06/1974

GUANACO

Erwin Jonsson

1979

17/01/1964

HAMSTER

Katty Peereboom

21/11/1970

HENGST

Walter Dillen

29/04/1959

HERMELIJN

Raymonde Vloebergh

HERT

Jos Van Den Put

HISTRIX

Ynte Van Den Bogaert

2017

18/05/1999

Spontane

IBEX

Bram Simons

2015

31/10/2000

Wilskrachtige

IBIS

Fran Grignard

2003

IBIS

Eveline Leemans

2013

30/11/1968

IBIS

Anne Van Laar

23/07/1940

IBIS

Melina Goossens

27/12/1978

Enthousiaste

IMPALA

Geert Verbist

1993

12/05/1977

IMPALA

Henri Carels

13/08/1946

IMPALA

Gerda Besson

26/09/1956

Tedere

INDRI

Manon Jacqmain

2015

06/11/2000

INIA

Vivianne Duys

27/07/1969

INIWA

Fanny Loeper

INIWA

Fanny Verlinden

IRRAWADDI

Anne Posson

JACANA

Jitte De Meulder

2004

22/02/1987

Ijverende

JAGUAR

Patrick Van der Avert

1984

01/02/1971

JARIBOE

Anke Schaaf

2005

JERRY

Elsa Bastiaens

26/10/1944

JODO

Jo Stevens

23/04/1976

JOEROEMI

Marie Stienon

26/12/1975

Levendige

KAKETOE

Evi Schoovaerts

2014

06/07/1999

KANTJIL

Anne-Marie Nevejans

21/04/1952

KAREKIET

Godelieve Smekens

31/10/1941

KARIBOE

Magda Van Beveren

26/05/1952

Gezellige

KARIBOE

Elly Vermersch

07/07/1962

Zelfstandige

KARIBOE

Joeri Cools

22/01/1978

KARIBOE

Arthur Claessens

2017

13/08/2000

KATTA

Bram Van Peer

09/06/1978

Gevatte

KAUW

Wout Keldermans

2015

07/08/2000

Volgzame

KEA

Dominique Demeyer

1997

25/11/1981

KEA

Yarne Brangers

2017

27/09/2002

KIEVIT

Leo Lockley

KIEVIT

Josefina Van Hove

26/09/1944

KIEVIT

Myriam Missoorten

22/11/1955

Bedachtzame

KIEVIT

Vicky Hermann

19/11/1976

KILLERWHALE

Jan Buschmann

KINKAJOE

Marina Hellegards

08/04/1959

KIWI

Saskia Bouhoui

2010

25/01/1995

KNAGELIJN

Emmy Demey

KOALA

Grietje Simoens

KOALA

Herman Robersscheuten

19/01/1954

KOALA

Henk Van Den Dwey

14/09/1968

KOALA

An Simons

22/08/1972

KOATI

Dimitri van Gelder

29/03/1976

Ijdele

KODIAK

Wilfried Van Bergen

1984

17/08/1968

KODIAK

Gaston Maerivoet

10/03/1957

KOEDOE

Paulien Verheyen

2010

20/02/1995

KOEDOE

Ingrid Lockley

1985

22/09/1969

KOEDOE

Marie-Jeanne Van Gasse

04/07/1947

KOEDOE

Jessica Beynen

01/01/1980

KOEKIE

Nicole Genar

05/04/1942

Impulsieve

KOELAN

Tine Van Den Brande

15/05/1982

KOERLAN

Marko Van Dyck

14/05/1977

KOLIBRIE

Maggie Vereycken

21/01/1957

KORHOEN

Steven Beckers

13/11/1965

KOTICK

Gisele De Dooy

KOWAKI

Katelijne Haepers

06/12/1971

KRIKRI

Annie Leysen

13/11/1938

KRIKRI

Danny Billiauws

04/11/1951

KWIKSTAART

Thybeau Rammeloo

2019

10/06/2004

Inventieve

KYANG

Robbe Michiels

2014

25/10/1999

LANGOOR

Frieda Demey

Zorgzame

LEANA

Ianthe Mendes

2009

07/02/1993

LEMMING

Jonas Vets

2016

18/02/2001

LEMMING

Krzystof Detemmerman

19/09/1983

LIBELLE

Jeanine Geertsen

14/04/1943

Vurige

LORI

Marieke Lecocq

2010

13/03/1996

LORI

Bart Deweer

1993

04/12/1978

LOUTRE

Jacqueline Stienon

25/09/1964

LUPUS

Ann Peeters

27/09/1974

LYNX

Ren Govaert

LYNX

Leo Van Den Wijngaert

17/12/1942

Eigenzinnige

LYNX

Gerrit Fossey

27/04/1965

MACAO

Bjorn Schaaf

2009

13/07/1993

MAINA

Tessa Verelst

10/11/1984

MAKI

Lia Bastiaens

MAKI

Raymond Cuyvers

MAKI

Jacques Peeters

19/01/1945

MAKI

Martje Pacqueu

05/03/1946

MAKI

Marie-Louise Dierckx

21/12/1955

Expressieve

MANDRIL

Seth Paredis

2004

21/08/1989

MANGOEST

Gaby (Gabrielle) Van Damme

08/10/1949

MANOEL

Kato Francois

2017

29/01/2002

MARA

Sanne Lecocq

2004

MARA

Britt Verelst

09/01/1982

MARABOE

Joery Kennens

2003

MARABOU

Monique Baeten

MAREKKA

Frieda Missoorten

15/05/1958

MARGAY

Yarid Eikema

2017

30/04/2002

MARKOR

Michel Spruyt

07/09/1963

MARTER

Mariette De Laet

23/12/1940

MARTER

Denise Roothooft

19/06/1951

MARTER

Dieter Camps

04/07/1972

MASTIFF

Jan Nevejans

10/10/1955

MATKA

Jetje Burm

Zachtaardige

MATKA

Linda Hereygers

05/02/1967

MEERMIN

Mieke (Marie Josée) Quirijnen

00/00/0000

Volhardende

MEHARI

Erwin Roosemeyers

1987

14/01/1972

MELAENA

Sophie Kempeneer

2001

28/08/1986

MERINO

Erwin Storms

12/12/1955

MICKY

Jos Loeper

22/09/1954

MIER

Roger Peeters

MIER

Henriette Daas

01/06/1931

MIER

François F. Voorhelst

00/00/0000

MILVUS

Petra Lohner

23/01/1981

MINK

Marc Omen

18/12/1956

MIRIKI

Sandra Bradi

23/09/1972

MOEFLON

Philip Barbaix

25/07/1975

Ongeremde

MOERIKI

Seppe Lecocq

2009

17/09/1993

MOL

Angele Renders

17/05/1943

Vurige

MUNGO

Els Simons

1984

26/07/1970

Geestige

MUNTJAK

Erik Mertens

1984

20/04/1970

MUNTJAK

Patrick Leloup

02/09/1957

MUS

Margot Libeer

2015

28/02/2000

MUSTANG

Jason Vets

2014

20/09/1999

MUSTANG

Richard Leloup

04/06/1952

Vindingrijke

MUSTANG

Bart Van Den Dwey

10/06/1964

NASUA

Femke Van Acoleyen

10/06/1978

NATRIX

Ilya Neutjens

02/09/1976

Behulpzame

NYALA

Evi Martens

2004

18/03/1988

NYALA

Eddy Maerivoet

05/01/1959

NYALA

Sara Piot

08/11/1980

OCELOT

Anja Op De Beeck

29/10/1978

OEBI

Hilda Claessens

24/03/1943

Mysterieuse

OEISTITI

Gina De Keersmaecker

10/09/1982

OEISTITI

Iris Cornelis

2019

24/04/1978

Dartele

OKAPI

Anke Vossaert

1984

01/02/1970

Dartele

OKAPI

Charlotte Libeer

2013

24/11/1997

OKAPI

Lucienne Bisschop

12/02/1938

OKAPI

Conny Hubin

08/08/1949

Plichtsgetrouwe

ORCA

Wim Michiels

1983

17/10/1969

ORIBI

Katia Van Den Dwey

05/08/1966

Gereserveerde

ORIBIE

Els D'Haese

19/03/1981

Oprechte

ORYX

Zahra Brangers

2014

28/01/1999

ORYX

Mariska Goossens

02/12/1976

ORYX

Taana Peeters

26/09/1985

OTTER

Van Damme

Vrolijke

OTTER

Roger Grignard

21/08/1931

OTTER

Magda Goossens

06/10/1944

OTTER

Tom Dillen

02/03/1982

Creatieve

OTUS

Gwen Voorhelst

1985

06/10/1971

OUISTITI

Hilda Bastiaens

22/02/1946

OUISTITI

Marianne Wouters

13/08/1951

Trotse

PACO

Lemmy Storms

28/03/1983

Levenslustige

PAGEROS

Ingrid De Brucker

1969

20/02/1954

Gematigde

PANDA

Vera van Hoof

1968

30/11/1955

PANDA

Paul Jaspers

03/10/1944

PANTER

Rudy Van Bergen

10/08/1962

PARKIET

Albertina Snoeys

PAUW

Iréne Verept

00/00/0000

PEKARI

Kenny Storms

2002

09/12/1986

PEKARI

Frank Geudens

PELIKAAN

Jules Dewinter

PELIKAAN

Christ'l Grar

07/12/1936

PELIKAAN

Micheline Claes

02/06/1967

Betrouwbare

PERDIX

Bjorn Van Riet

2006

02/01/1990

PHOCA

Erik Locley

1989

01/07/1972

PICA

Kyra Blanckaert

2010

Frivole

PICUS

Mano Brangers

2010

23/12/1996

PIKA

Veerle Stuer

19/09/1951

Doorzettende

Pinguin

Denny Hermann

1993

26/11/1978

PINGUIN

Louis Voorhelst

17/10/1945

PINTO

Sonja Marissen

13/03/1961

Spontane

PINTO

Els Dene

23/06/1980

POEMA

Bart Verhagen

27/02/1972

PONY

Linda Nieuwejaers

05/05/1960

POOLSTER

Louise Schram

Bedaarde

PYTHON

David Vangestel

15/09/1977

Vinnige

QUOKKA

Fiona Relecom

08/06/1984

RACOON

Annick Cappaert

RAM

Robert Van Boven

RAMA

Ingrid Lombaert

20/09/1948

RANGIFER

Pascale Renders

27/03/1969

REE

Henri Vossaert

29/01/1944

REE

Lydia Declercq

06/11/1944

REE

Georges Van Den Wouwer

15/06/1954

REE

Ellen Venckeleer

2017

23/05/2002

REIGER

Leo Van Cleemput

REIGER

Jacques Speck

22/01/1936

REIGER

Denise Cool

30/07/1939

REIGER

Ronald Boghe

21/03/1947

REIGER

Maria Geertsen

18/05/1950

REIGER

Jos Daelemans

11/03/1952

REIGER

Jos Vergauwen

07/09/1955

REIGER

Josephine Dierickx

04/05/1956

REIGER

Tine Nevejans

12/05/1965

RIKKI

Corry Gabriëls

00/00/0000

ROB

Robert Verelst

SAHI

Ange Geerts

15/08/1947

Doelbewuste

SAIGA

Kenneth Pichal

17/11/1984

SAIMIRI

Bram Verhagen

03/03/1977

Uitbundige

SAKI

Sofie de Mooij

1996

18/11/1980

Oprechte

SAKI

Ginger Commermans

2012

SAMBAR

Ambrose Frimpong

2018

19/07/2005

SEWELLEL

Victor Taeijmans

2019

20/04/2004

Speelse

SIFAKA

Jill De Keersmaecker

2001

29/05/1986

SIFAKA

Brigitta Van Hooydonck

14/01/1966

SIKA

Igor Neutjens

10/02/1974

Vinnige

SITTA

Astrid Hermans

2009

12/02/1993

Levensgenietende

SMIENT

Stef Verhees

2004

25/10/1988

SNEP

François Aerts

00/00/0000

SNEP

Willy Van Den Bemden

13/03/1946

SNIP

Lieselotte Klaijsen

2010

SNOEK

Menno Michiels

2018

01/07/2003

SPECHT

Simone Mahieu

06/04/1933

SPECHT

Bertha Buyens

06/04/1944

Wispelturige

SPECHT

Dirk Relecom

01/07/1956

SPERWER

Lorenzo Dries

2013

02/12/1997

Impulsieve

SPERWER

Alain Grignard

03/05/1959

SPERWER

Adriaan Mens

15/11/1972

SPREEUW

Hannah De Clerck

2017

12/09/2002

SPRINGBOK

Robert De Vriendt

Vrolijke

STERN

Ellen Van den Brande

2000

27/06/1985

STERN

Freek Dolhain

27/08/1976

STERN

Lena Deuss

2017

12/07/2002

Belangstellende

SURICATA

Miranka Relecom

22/06/1981

SURIKATO

Anthony Bugge

2016

11/04/2001

Stiekeme

SWIFT

Pia De Coster

1972

07/11/1956

Accurate

TAGOEAN

Britt Vermeir

1988

31/08/1973

TAGOEAN

Inge Klaijsen

06/06/1965

Goedlachse

TAIGA

Inneke Maes

29/06/1979

Gezellige

TAKIN

Tim De Bie

1996

02/05/1982

TALAKO

Diane Loeper

02/04/1945

Zelfbewuste

TALPA

David Berg

15/10/1979

TALPA

Wim Gijsels

2019

06/04/1969

TAPIR

Robbi Peulinckx

2013

18/10/1998

TAPIR

Valere De Gheselle

17/07/1921

TAPIR

Wilfrid Storms

18/03/1959

TARPAN

Sylvie Kempeneer

2003

TARPAN

Dominique Peeters

Amusante

TAYRA

Tommy Hermann

1993

26/11/1978

TEMBO

Frieda Brugmans

24/07/1943

TIMKA

Eline Soens

2010

Zelfbewuste

TIMKA

Maéth Dille

00/00/0000

Standvastige

TOCO

Alexander Erreygers

2008

21/04/1992

Waakzame

TOEKAN

Wim Simons

17/07/1974

TOEPAJA

Kelly Bens

2000

02/03/1985

TOERAKO

Kim Dillen

1999

09/10/1984

TROTA

Nomi Schraepen

2019

13/05/2004

VALK

Delphine Klaijsen

VICUÑA

Bram Van Looken

2015

00/00/0000

VICUNA

Luc Lippens

03/02/1977

VINK

Inne Beersmans

2009

VINK

Chris Cornelis

14/02/1947

VOS

Simon De Clerck

2019

27/10/2004

WALLIEBIE

Karin Schuurmans

WALRUS

Dirk Dillen

1993

18/01/1971

WAPITI

Andr Bryse

17/07/1932

WAPITI

Paul Vossaert

24/07/1942

WAPITI

Monika Geldolf

24/06/1971

Behoedzame

WAPITI

Lize Vandevelde

10/06/1982

WASBEER

Ludo Vermeir

09/10/1949

WASBEER

Vince De Vree

2019

07/06/2004

WEZEL

Alice Selleslagh

18/11/1958

WINDY

Agnes (Maria) De Bruyne

06/03/1926

WISENT

Arno Simons

2018

26/05/2003

Olijke

WOMBAT

Jeroen Muylle

2007

13/09/1991

WOMBAT

Serge Vleeschouwer

02/09/1972

XERUS

Yaëlle Jacobs

2008

00/00/0000

Bereidwillige

YAK

Dirk Klaijsen

1974

22/02/1961

Zwijgzame

YAK

Filip Bacot

01/11/1967

ZEBRA

Jonathan Vets

2016

18/02/2001

ZEBRA

Dirk Nevejans

10/10/1955

ZEBRA

Keith Voorhelst

05/05/1974

ZEBU

Micheline Leloup

Vlijtige

ZIPHIUS

Kato Michiels

2013

18/02/1997

Argeloze

ZWALUW

John De Clerck

30/10/1974

ZWALUW

Alain De Clerck

 

Scouts Impeesa, Peter Benoitlaan 31, 2100 Deurne