Bever tak Scouts Impeesa

Wie is Wie?

Onze eenheid telt in totaal een 19-tal leiders en leidsters, die elke zondag weer het beste van zichzelf geven om jullie te amuseren. Daarnaast hebben enkelen van hen zich ook gegroepeerd in de eenheidsleiding.

Hier vind je de gegevens van de eenheidsleiding, met daaronder de leiding van elke tak. Deze vind je ook bij de takpagina's.

Eenheidsleiding

Wombat, eenheidsleidster scouts Impeesa

Totem

Wombat

Voortotem

Olijke

Taak

Eenheidsleiding

email

Wombat@impeesa.be

Flicka, eenheidsleidster scouts Impeesa

Totem

Flicka

Voortotem

Bedachtzame

Taak

Assistent Eenheidsleiding

email

Flicka@impeesa.be

Picus, eenheidsleidster scouts Impeesa

Totem

Picus

Voortotem

Frivole

Taak

Assistent Eenheidsleiding

email

Picus@impeesa.be

Fodi, eenheidsleidster scouts Impeesa

Totem

Fodi

Voortotem

Toegewijde

Taak

Assistent Eenheidsleiding

email

Fodi@impeesa.be

foto komt er aan!

Totem

CoŽndou

Voortotem

Eigenzinnige

Taak

Assistent Eenheidsleiding

email

CoŽndou@impeesa.be

 

De leiding van de bevers.

Picus

Totem

Picus

Voortotem

Frivole

Taak

Takleiding

email

Picus@impeesa.be

Oryx

Totem

Oryx

Voortotem

Taak

Assistent Takleiding

email

Oryx@impeesa.be

foto komt er aan!

Totem

Indri

Voortotem

Taak

Assistent Takleiding

email

Indri@impeesa.be

foto komt er aan!

Totem

Ibex

Voortotem

Taak

Assistent Takleiding

email

Ibex@impeesa.be

 

De leiding van de welpen.

Fodi

Totem

Fodi

Voortotem

Toegewijde

Taak

Takleiding

email

Fodi@impeesa.be

Kaketoe

Totem

Kaketoe

Voortotem

Taak

Assistent Takleiding

email

Kaketoe@impeesa.be

Ynte

Totem

Ynte

Voortotem

Taak

Assistent Takleiding

email

Ynte@impeesa.be

foto komt er aan!

Totem

Agame

Voortotem

Taak

Assistent Takleiding

email

Agame@impeesa.be

foto komt er aan!

Totem

Kariboe

Voortotem

Taak

Assistent Takleiding

email

Kariboe@impeesa.be

 

De leiding van de Ashanti.

Dromedaris

Totem

Dromedaris

Voortotem

Standvastige

Taak

Takleiding

email

Dromedaris@impeesa.be

Castor

Totem

Castor

Voortotem

Taak

Assistent Takleiding

email

Castor@impeesa.be

Kyang

Totem

Kyang

Voortotem

-

Taak

Assistent Takleiding

email

Kyang@impeesa.be

foto komt er aan!

Totem

Arakanga

Voortotem

Taak

Assistent Takleiding

email

Arakanga@impeesa.be

foto komt er aan!

Totem

Kauw

Voortotem

Taak

Assistent Takleiding

email

Kauw@impeesa.be

 

De leiding van de matabelen.

Okapi

Totem

Okapi

Voortotem

-

Taak

Takleiding

email

Okapi@impeesa.be

Astrapia

Totem

Astrapia

Voortotem

Taak

Assistent Takleiding

email

Astrapia@impeesa.be

Ziphius

Totem

Ziphius

Voortotem

Vlijtige

Taak

Assistent Takleiding

email

Ziphius@impeesa.be

Bintoerong

Totem

Bintoerong

Voortotem

Taak

Assistent Takleiding

email

Bintoerong@impeesa.be

 

   

Scouts Impeesa 2017