Bever tak Scouts Impeesa

Wie is Wie?

Onze eenheid telt in totaal een 19-tal leiders en leidsters, die elke zondag weer het beste van zichzelf geven om jullie te amuseren. Daarnaast hebben enkelen van hen zich ook gegroepeerd in de eenheidsleiding.

Hier vind je de gegevens van de eenheidsleiding, met daaronder de takleiding van elke tak.

Eenheidsleiding

Fodi, eenheidsleidster scouts Impeesa

Totem

Fodi

Voortotem

Toegewijde

Taak

Eenheidsleiding

email

Fodi@impeesa.be

Picus, eenheidsleidster scouts Impeesa

Totem

Picus

Voortotem

Frivole

Taak

Assistent Eenheidsleiding

email

Picus@impeesa.be

Astrapia, eenheidsleidster scouts Impeesa

Totem

Astrapia

Voortotem

Taak

Assistent Eenheidsleiding

email

Astrapia@impeesa.be

 

De leiding van de bevers.

Picus

Totem

Picus

Voortotem

Frivole

Taak

Takleiding

email

Picus@impeesa.be

Oryx

Totem

Oryx

Voortotem

Taak

Assistent Takleiding

email

Oryx@impeesa.be

Indri

Totem

Indri

Voortotem

Taak

Assistent Takleiding

email

Indri@impeesa.be

Ibex

Totem

Ibex

Voortotem

Taak

Assistent Takleiding

email

Ibex@impeesa.be

Lemming

Totem

Lemming

Voortotem

Taak

Assistent Takleiding

email

Lemming@impeesa.be

Surikato

Totem

Surikato

Voortotem

Taak

Assistent Takleiding

email

Surikato@impeesa.be

 

De leiding van de welpen.

Fodi

Totem

Fodi

Voortotem

Toegewijde

Taak

Takleiding

email

Fodi@impeesa.be

Histrix

Totem

Histrix

Voortotem

Taak

Assistent Takleiding

email

Histrix@impeesa.be

Agame

Totem

Agame

Voortotem

Taak

Assistent Takleiding

email

Agame@impeesa.be

Kariboe

Totem

Kariboe

Voortotem

Taak

Assistent Takleiding

email

Kariboe@impeesa.be

Grizzly

Totem

Grizzly

Voortotem

Taak

Assistent Takleiding

email

Grizzly@impeesa.be

Zebra

Totem

Zebra

Voortotem

Taak

Assistent Takleiding

email

Zebra@impeesa.be

 

De leiding van de Ashanti.

Dromedaris

Totem

Dromedaris

Voortotem

Standvastige

Taak

Takleiding

email

Dromedaris@impeesa.be

Castor

Totem

Castor

Voortotem

Taak

Assistent Takleiding

email

Castor@impeesa.be

Kyang

Totem

Kyang

Voortotem

-

Taak

Assistent Takleiding

email

Kyang@impeesa.be

Arakanga

Totem

Arakanga

Voortotem

Taak

Assistent Takleiding

email

Arakanga@impeesa.be

Kauw

Totem

Kauw

Voortotem

Taak

Assistent Takleiding

email

Kauw@impeesa.be

Gazelle

Totem

Gazelle

Voortotem

Taak

Assistent Takleiding

email

Gazelle@impeesa.be

 

De leiding van de matabelen.

Okapi

Totem

Okapi

Voortotem

Dartele

Taak

Takleiding

email

Okapi@impeesa.be

Ziphius

Totem

Ziphius

Voortotem

Vlijtige

Taak

Assistent Takleiding

email

Ziphius@impeesa.be

Binturong

Totem

Binturong

Voortotem

Taak

Assistent Takleiding

email

Binturong@impeesa.be

Kaketoe

Totem

Kaketoe

Voortotem

Taak

Assistent Takleiding

email

Kaketoe@impeesa.be

 

   

Scouts Impeesa 2018