Bever tak Scouts Impeesa

Totemnamen

Binnen scouting bestaat de gewoonte om scouts en gidsen die er al enkele jaren bijlopen, hun totemnaam te laten verdienen. Ook bij Impeesa wordt deze traditie hoog in het vaandel gedragen.

Hieronder proberen we een lijst samen te stellen van alle getotemniseerden ooit binnen Impeesa. Uiteraard is dit niet zo evident om dadelijk de volledige lijst te kunnen samen stellen, en daarom vragen we jouw hulp: als jij nog personen kent die hun totemnaam hebben verdiend + jaar van verdienste, mail dit dan naar totems@impeesa.be

Totemoverzicht

Klik op de hoofdingen om te sorteren

Voortotem

Totem

Wie

Jaar totemisatie

Geboortejaar

SPREEUW

Hannah De Clerck

2017

12/09/2002

AGOETI

Warre Gijsels

2017

30/10/2002

EKSTER

Felix Deckers

2017

26/12/2002

MARGAY

Yarid Eikema

2017

30/04/2002

KEA

Yarne Brangers

2017

27/09/2002

STERN

Lena Deuss

2017

12/07/2002

BINTOERONG

Jasper Van Den Bogaert

2017

29/06/1997

KARIBOE

Arthur Claessens

2017

13/08/2000

MANOEL

Kato Francois

2017

29/01/2002

REE

Ellen Venckeleer

2017

23/05/2002

SURIKATO

Anthony Bugge

2016

11/04/2001

GRIGRI

Ainsley Van Puyenbroeck

2016

07/12/2001

CASTOR

Joren Heynen

2016

23/04/1997

CAPRINAE

Lien Van Looken

2016

30/03/2001

ZEBRA

Jonathan Vets

2016

18/02/2001

LEMMING

Jonas Vets

2016

18/02/2001

GAZELLE

Luna Roosemeyers

2016

16/02/2001

GRIZZLY

Senne Michiels

2016

02/10/2001

KAUW

Wout Keldermans

2015

07/08/2000

IBEX

Bram Simons

2015

31/10/2000

AGAME

Sam Gijsels

2015

20/11/2000

VICUÑA

Bram Van Looken

2015

05/06/2017

MUS

Margot Libeer

2015

28/02/2000

INDRI

Manon Jacqmain

2015

06/11/2000

ANHINGA

Brent Venckeleer

2015

27/01/2000

ARAKANGA

Jorre Van Der Avert

2015

08/03/2000

ASTRAPIA

Annelies Penders

2015

02/08/1997

KYANG

Robbe Michiels

2014

25/10/1999

Eigenzinnige

COËNDOU

Filip Penders

2014

05/06/2017

MUSTANG

Jason Vets

2014

20/09/1999

KAKETOE

Evi Schoovaerts

2014

06/07/1999

ORYX

Zahra Brangers

2014

28/01/1999

ELAND

Dirk Brangers

2013

10/06/1964

IBIS

Eveline Leemans

2013

30/11/1968

TAPIR

Robbi Peulinckx

2013

18/10/1998

SPERWER

Lorenzo Dries

2013

02/12/1997

OKAPI

Charlotte Libeer

2013

24/11/1997

Vlijtige

ZIPHIUS

Kato Michiels

2013

18/02/1997

Oprechte

SAKI

Ginger Commermans

2012

FITIS

Laura Witters

2010

10/05/1996

Uitbundige

CARAYA

Yasmine Sanusi

2010

16/10/1995

Behoedzame

CALONG

Sebastiaan Bugge

2010

08/10/1995

BEO

Sofie De Backer

2010

20/04/1996

PICA

Kyra Blanckaert

2010

Toegewijde

FODI

Margot Soens

2010

14/11/1996

KIWI

Saskia Bouhoui

2010

25/01/1995

KOEDOE

Paulien Verheyen

2010

20/02/1995

Vurige

LORI

Marieke Lecocq

2010

13/03/1996

Frivole

PICUS

Mano Brangers

2010

23/12/1996

SNIP

Lieselotte Klaijsen

2010

TIMKA

Eline Soens

2010

Ongeremde

MOERIKI

Seppe Lecocq

2009

17/09/1993

Vinnige

SITTA

Astrid Hermans

2009

12/02/1993

VINK

Inne Beersmans

2009

MACAO

Bjorn Schaaf

2009

13/07/1993

Zorgzame

LEANA

Ianthe Mendes

2009

07/02/1993

GIRAF

Hans François

2009

05/06/2017

Bedachtzame

FLICKA

Pieter Verheyen

2009

25/03/1993

AZARA

Bass Eggers

2008

Inventieve

CALLITHRIX

Jelle De Meulder

2008

26/06/1992

Innemende

GEKKO

Yente Smidts

2008

24/08/1992

Standvastige

TOCO

Alexander Erreygers

2008

21/04/1992

XERUS

Yaëlle Jacobs

2008

05/06/2017

ANI

Nina De Vocht

2007

Olijke

WOMBAT

Jeroen Muylle

2007

13/09/1991

ARASARI

Kathleen Martens

2006

Betrouwbare

PERDIX

Bjorn Van Riet

2006

02/01/1990

GOENDI

Céline Jacobs

2005

05/06/2017

ARA

Lisa D'Hondt

2005

JARIBOE

Anke Schaaf

2005

Expressieve

MANDRIL

Seth Paredis

2004

21/08/1989

MARA

Sanne Lecocq

2004

Behulpzame

NYALA

Evi Martens

2004

18/03/1988

JACANA

Jitte De Meulder

2004

22/02/1987

Wispelturige

GIBBON

Yannick Hermans

2004

06/03/1989

Merkwaardige

EMOE

Tijl Voet

2004

18/12/1988

AXIS

Nelle De Vleeschouwer

2004

AKITA

Yirka Mendes

2004

25/07/1989

Levensgenietende

SMIENT

Stef Verhees

2004

25/10/1988

Wilskrachtige

IBIS

Fran Grignard

2003

TARPAN

Sylvie Kempeneer

2003

MARABOE

Joery Kennens

2003

Impulsieve

ALPACA

Jorn Verstraeten

2002

04/03/1986

PEKARI

Kenny Storms

2002

09/12/1986

GRISON

Kevin Wolfframm

2001

03/05/1984

Speelse

SIFAKA

Jill De Keersmaecker

2001

29/05/1986

GUANACO

Sigrid Verhees

2001

02/04/1986

MELAENA

Sophie Kempeneer

2001

28/08/1986

TOEPAJA

Kelly Bens

2000

02/03/1985

Vrolijke

STERN

Ellen Van den Brande

2000

27/06/1985

TOERAKO

Kim Dillen

1999

09/10/1984

Avontuurlijke

FENNEK

Kane Janssens

1997

18/05/1982

Onopvallende

DANTA

Evi De Bie

1997

01/07/1983

Volgzame

KEA

Dominique Demeyer

1997

25/11/1981

Gezellige

TAKIN

Tim De Bie

1996

02/05/1982

Uitbundige

SAKI

Sofie de Mooij

1996

18/11/1980

Charmerende

BUIZERD

Tom De Bie

1995

10/07/1980

CHARSAS

John Claes

1995

30/03/1981

Enthousiaste

EVER

Freddy Toch

1995

11/05/1981

Speelse

DORCAS

Peggy De Block

1994

14/07/1980

Amusante

TAYRA

Tommy Hermann

1993

26/11/1978

WALRUS

Dirk Dillen

1993

18/01/1971

CASARCA

Kim Steenacker

1993

25/08/1977

Enthousiaste

IMPALA

Geert Verbist

1993

12/05/1977

Doorzettende

Pinguin

Denny Hermann

1993

26/11/1978

LORI

Bart Deweer

1993

04/12/1978

PHOCA

Erik Locley

1989

01/07/1972

Accurate

TAGOEAN

Britt Vermeir

1988

31/08/1973

GIBBON

Serge van Gelder

1988

17/04/1973

Individualistische

GRIZZLY

Johan Vos

1988

19/04/1974

Volhardende

MEHARI

Erwin Roosemeyers

1987

14/01/1972

Creatieve

OTUS

Gwen Voorhelst

1985

06/10/1971

KOEDOE

Ingrid Lockley

1985

22/09/1969

Ijverende

JAGUAR

Patrick Van der Avert

1984

01/02/1971

Vurige

MUNGO

Els Simons

1984

26/07/1970

Dartele

OKAPI

Anke Vossaert

1984

01/02/1970

Geestige

MUNTJAK

Erik Mertens

1984

20/04/1970

Ijdele

KODIAK

Wilfried Van Bergen

1984

17/08/1968

Bereidwillige

YAK

Dirk Klaijsen

1974

22/02/1961

Bereidwillige

BARAT

Martine Roothooft

1973

31/03/1959

DASSIE

Nancy Cornet

1973

04/11/1960

Stiekeme

SWIFT

Pia De Coster

1972

07/11/1956

Levenslustige

PAGEROS

Ingrid De Brucker

1969

20/02/1954

Gematigde

PANDA

Vera van Hoof

1968

30/11/1955

Ontembare

BENTO

Dietlinde van der Loo

1959

08/04/1944

COLIBRIE

Nathalie Rymenants

12/06/1969

RANGIFER

Pascale Renders

27/03/1969

GALAGO

Ben Trouillard

05/03/1969

KOALA

Henk Van Den Dwey

14/09/1968

COBRA

Dave Cappaert

17/06/1968

Zwijgzame

YAK

Filip Bacot

01/11/1967

FENNEK

Nancy Selleslagh

25/03/1967

Zachtaardige

MATKA

Linda Hereygers

05/02/1967

ORIBI

Katia Van Den Dwey

05/08/1966

SIFAKA

Brigitta Van Hooydonck

14/01/1966

KORHOEN

Steven Beckers

13/11/1965

TAGOEAN

Inge Klaijsen

06/06/1965

REIGER

Tine Nevejans

12/05/1965

Eigenzinnige

LYNX

Gerrit Fossey

27/04/1965

LOUTRE

Jacqueline Stienon

25/09/1964

IRRAWADDI

Anne Posson

09/08/1964

INIA

Vivianne Duys

27/07/1969

SIKA

Igor Neutjens

10/02/1974

BUFFEL

Gert Sacre

20/12/1972

SPERWER

Adriaan Mens

15/11/1972

MIRIKI

Sandra Bradi

23/09/1972

WOMBAT

Serge Vleeschouwer

02/09/1972

KOALA

An Simons

22/08/1972

MARTER

Dieter Camps

04/07/1972

EGEL

Eli Vossaert

26/03/1972

BEVER

Seth Dolhain

07/03/1972

POEMA

Bart Verhagen

27/02/1972

KOWAKI

Katelijne Haepers

06/12/1971

GEMS

Patrick Hoyberghs

23/11/1971

WAPITI

Monika Geldolf

24/06/1971

DAS

Gwen Dolhain

13/10/1970

BRUAN

Nancy Sacre

09/06/1970

ZEBRA

Keith Voorhelst

05/05/1974

DINGO

Yolanda Missoorten

09/07/1964

MUSTANG

Bart Van Den Dwey

10/06/1964

MAREKKA

Frieda Missoorten

15/05/1958

ANOA

Diane Antonis

04/05/1958

Zorgeloze

BARIBAL

Jean-Paul Verhees

25/09/1957

MUNTJAK

Patrick Leloup

02/09/1957

BIZON

Frank Gerard

17/08/1957

KODIAK

Gaston Maerivoet

10/03/1957

KOLIBRIE

Maggie Vereycken

21/01/1957

MINK

Marc Omen

18/12/1956

IMPALA

Gerda Besson

26/09/1956

DIRIRI

Nicole Leloup

23/07/1956

GUANACO

Irene Van Den Bossche

21/07/1956

DIRIRI

Ingrid De Boes

12/07/1956

Wispelturige

SPECHT

Dirk Relecom

01/07/1956

REIGER

Josephine Dierickx

04/05/1956

MAKI

Marie-Louise Dierckx

21/12/1955

GALAGO

Ronny Van Bergen

23/10/1958

WEZEL

Alice Selleslagh

18/11/1958

MARKOR

Michel Spruyt

07/09/1963

EEKHOORN

Ronny De Winter

23/11/1962

ADDAX

Monique Ceulemans

10/10/1962

Veeleisende

CHICAREE

Heidi Van Santvliet

11/08/1962

GIBBON

Marc Mertens

10/08/1962

PANTER

Rudy Van Bergen

10/08/1962

Gezellige

KARIBOE

Elly Vermersch

07/07/1962

PINTO

Sonja Marissen

13/03/1961

PONY

Linda Nieuwejaers

05/05/1960

Impulsieve

SPERWER

Alain Grignard

03/05/1959

HENGST

Walter Dillen

29/04/1959

KINKAJOE

Marina Hellegards

08/04/1959

TAPIR

Wilfrid Storms

18/03/1959

COBRA

Paul D'Hondt

18/01/1959

NYALA

Eddy Maerivoet

05/01/1959

MERINO

Erwin Storms

12/12/1955

PELIKAAN

Micheline Claes

02/06/1967

Behoedzame

WAPITI

Lize Vandevelde

10/06/1982

Impulsieve

KOELAN

Tine Van Den Brande

15/05/1982

GORAL

Werner Goos

12/04/1982

OTTER

Tom Dillen

02/03/1982

MARA

Britt Verelst

09/01/1982

ELAND

Nick Van Der Putten

23/10/1981

CHIPMUNK

Cindy Bens

13/10/1981

GALAGO

Kelly Verhoeven

16/07/1981

Belangstellende

SURICATA

Miranka Relecom

22/06/1981

Gereserveerde

ORIBIE

Els D'Haese

19/03/1981

DIARRA

Katleen Van Put

10/03/1981

MILVUS

Petra Lohner

23/01/1981

ARA

Johnny Moncarnie

22/11/1980

NYALA

Sara Piot

08/11/1980

EVER

Eno (Enoch) Van Dijck

14/10/1980

Mysterieuse

OEISTITI

Gina De Keersmaecker

10/09/1982

ANUBIS

Marc Claes

06/12/1982

TARPAN

Dominique Peeters

VALK

Delphine Klaijsen

WALLIEBIE

Karin Schuurmans

ZEBU

Micheline Leloup

ZWALUW

Alain De Clerck

ORYX

Taana Peeters

26/09/1985

Doelbewuste

SAIGA

Kenneth Pichal

17/11/1984

Gemotiveerde

BANTENG

Miel Hooyberghs

10/11/1984

MAINA

Tessa Verelst

10/11/1984

Vinnige

QUOKKA

Fiona Relecom

08/06/1984

GOENDIE

Elke Verreet

06/10/1983

LEMMING

Krzystof Detemmerman

19/09/1983

FLICKA

Michael De Block

16/09/1983

Trotse

PACO

Lemmy Storms

28/03/1983

EKSTER

Bianca Van Puyvelde

01/07/1982

Spontane

PINTO

Els Dene

23/06/1980

AXIS

Ellen Kiek

03/04/1980

KOEDOE

Jessica Beynen

01/01/1980

VICUNA

Luc Lippens

03/02/1977

Gevatte

BOBAK

Isabelle Vermeir

15/12/1976

ORYX

Mariska Goossens

02/12/1976

Bedachtzame

KIEVIT

Vicky Hermann

19/11/1976

NATRIX

Ilya Neutjens

02/09/1976

STERN

Freek Dolhain

27/08/1976

JODO

Jo Stevens

23/04/1976

KOATI

Dimitri van Gelder

29/03/1976

JOEROEMI

Marie Stienon

26/12/1975

MOEFLON

Philip Barbaix

25/07/1975

ARA

Karin Rymenants

23/12/1974

ALCEDO

Eef Stoop

07/12/1974

DINGO

Tina Maes

02/10/1974

LUPUS

Ann Peeters

27/09/1974

Waakzame

TOEKAN

Wim Simons

17/07/1974

SAIMIRI

Bram Verhagen

03/03/1977

BELUGA

Sven Blomme

05/04/1977

Zelfbewuste

TALPA

David Berg

15/10/1979

GEMS

Paul Stienon

19/09/1979

Goedlachse

TAIGA

Inneke Maes

29/06/1979

IBIS

Melina Goossens

27/12/1978

OCELOT

Anja Op De Beeck

29/10/1978

CHINCHILLA

Naomi Dille

12/08/1978

Zorgzame

CICONIA

Debbie Tzwern

20/07/1978

NASUA

Femke Van Acoleyen

10/06/1978

KATTA

Bram Van Peer

09/06/1978

BOETOE

Klaartje Dolhain

12/05/1978

Zelfstandige

KARIBOE

Joeri Cools

22/01/1978

Bedaarde

PYTHON

David Vangestel

15/09/1977

KOERLAN

Marko Van Dyck

14/05/1977

AGOUTI

Filip Vilain

03/05/1977

ADDAX

Stijn Deweer

15/04/1977

GUANACO

Sandra Vleeschouwer

05/06/1974

KAREKIET

Godelieve Smekens

31/10/1941

MIER

Henriette Daas

01/06/1931

WINDY

Agnes (Maria) De Bruyne

06/03/1926

TAPIR

Valere De Gheselle

17/07/1921

AKKA

Regina Roosenbroek

BEVER

Werner Robersscheuten

BEVER

Rene Bollen

BISON

Etienne De Boes

BOK

Guido Verholen

BUIZERD

Harry Antonis

CHINOC

Rita Schrepers

COATI

Peter Zinzen

CRI-CRI

Jetty Pimontel

DAS

Marc van Hoof

EEKHOORN

Louise Van Gool

EEKHOORN

Anette Tyssens

Vrolijke

OTTER

Roger Grignard

21/08/1931

EEKHOORN

Denise Govaers

04/05/1932

WAPITI

Andr Bryse

17/07/1932

COLIBRIE

Lydia Mahieu

30/09/1941

BEVER

Georgette De Paepe

29/01/1941

MARTER

Mariette De Laet

23/12/1940

IBIS

Anne Van Laar

23/07/1940

REIGER

Denise Cool

30/07/1939

KRIKRI

Annie Leysen

13/11/1938

EEKHOORN

Louise Lenaerts

12/10/1938

BALOO

Florent Dieudonne

10/09/1938

OKAPI

Lucienne Bisschop

12/02/1938

PELIKAAN

Christ'l Grar

07/12/1936

REIGER

Jacques Speck

22/01/1936

DUMBO

Simone Janssens

15/10/1935

EKSTER

Lea Thibaut

23/02/1935

BAMBI

Rosa Voorendonck

06/02/1934

SPECHT

Simone Mahieu

06/04/1933

EEKHOORN

Ronny Claes

EKSTER

Louis Verhoeven

EKSTER

Bruno Traets

MAKI

Raymond Cuyvers

MAKI

Lia Bastiaens

MARABOU

Monique Baeten

MATKA

Jetje Burm

MIER

Roger Peeters

OTTER

Van Damme

PANDA

Paul Jaspers

PARKIET

Albertina Snoeys

PEKARI

Frank Geudens

PELIKAAN

Jules Dewinter

POOLSTER

Louise Schram

RACOON

Annick Cappaert

RAM

Robert Van Boven

REIGER

Leo Van Cleemput

ROB

Robert Verelst

LYNX

Ren Govaert

LANGOOR

Frieda Demey

KOTICK

Gisele De Dooy

ELAND

Karl Hereygers

ELAND

Jean De Meyer

EVER

Sven Smeyers

FUEGO

Hilda Moortgat

GEMS

Johan Buylaert

GRIZZLY

Guy Antonis

HAMSTER

Katty Peereboom

21/11/1970

HERMELIJN

Raymonde Vloebergh

HERT

Jos Van Den Put

INIWA

Fanny Verlinden

INIWA

Fanny Loeper

KIEVIT

Leo Lockley

KILLERWHALE

Jan Buschmann

KNAGELIJN

Emmy Demey

KOALA

Grietje Simoens

SPRINGBOK

Robert De Vriendt

KIEVIT

Myriam Missoorten

22/11/1955

REIGER

Jos Daelemans

11/03/1952

KRIKRI

Danny Billiauws

04/11/1951

PIKA

Veerle Stuer

19/09/1951

OUISTITI

Marianne Wouters

13/08/1951

MARTER

Denise Roothooft

19/06/1951

DACKY

Ann Claessens

10/11/1950

GRIZZLY

Jeanine Snyers

27/05/1950

REIGER

Maria Geertsen

18/05/1950

WASBEER

Ludo Vermeir

09/10/1949

MANGOEST

Gaby (Gabrielle) Van Damme

08/10/1949

OKAPI

Conny Hubin

08/08/1949

DIRIRI

Nini Jaspers

04/07/1949

EMU

Marie-Jos De Brucker

02/07/1949

DAS

Johan Tyssens

06/06/1949

RAMA

Ingrid Lombaert

20/09/1948

EEKHOORN

Gustave Carels

29/01/1948

FUEGO

Patricia Van Brandt

09/04/1952

KANTJIL

Anne-Marie Nevejans

21/04/1952

MASTIFF

Jan Nevejans

10/10/1955

ZEBRA

Dirk Nevejans

10/10/1955

REIGER

Jos Vergauwen

07/09/1955

ALPACA

Gertje De Gheselle

05/09/1955

BAMBI

Livi (Godelieve) Naessens

27/07/1955

FRET

Walter Vervliet

14/05/1955

Handige

BONGO

Eric De Bie

21/01/1955

MICKY

Jos Loeper

22/09/1954

ALPACA

Hubert Van Beveren

20/08/1954

REE

Georges Van Den Wouwer

15/06/1954

EEKHOORN

Erna Baeyens

14/05/1954

KOALA

Herman Robersscheuten

19/01/1954

FENNEK

Myriam Lombaert

26/09/1952

GALAGO

Esther Poelman

16/07/1952

MUSTANG

Richard Leloup

04/06/1952

KARIBOE

Magda Van Beveren

26/05/1952

SAHI

Ange Geerts

15/08/1947

KOEDOE

Marie-Jeanne Van Gasse

04/07/1947

REIGER

Ronald Boghe

21/03/1947

OTTER

Magda Goossens

06/10/1944

KIEVIT

Josefina Van Hove

26/09/1944

CHIL

Barbara Claessens

18/05/1944

SPECHT

Bertha Buyens

06/04/1944

GAZELLE

Jeanine Van Zeeland

16/02/1944

REE

Henri Vossaert

29/01/1944

TEMBO

Frieda Brugmans

24/07/1943

GAAI

Armand Petre

24/06/1943

MOL

Angele Renders

17/05/1943

LIBELLE

Jeanine Geertsen

14/04/1943

OEBI

Hilda Claessens

24/03/1943

GEMS

Annie Remes

14/03/1943

LYNX

Leo Van Den Wijngaert

17/12/1942

GRIZZLY

Juliette Jaspers

26/07/1942

WAPITI

Paul Vossaert

24/07/1942

KOEKIE

Nicole Genar

05/04/1942

JERRY

Elsa Bastiaens

26/10/1944

BIZON

Gaston Simons

04/11/1944

VINK

Chris Cornelis

14/02/1947

CHEETAH

Viviane van Aelst

30/10/1946

IMPALA

Henri Carels

13/08/1946

FRET

Eddy Rooms

31/05/1946

SNEP

Willy Van Den Bemden

13/03/1946

MAKI

Martje Pacqueu

05/03/1946

OUISTITI

Hilda Bastiaens

22/02/1946

PINGUIN

Louis Voorhelst

17/10/1945

FITIS

Eliane Gilson

17/09/1945

EEKHOORN

Eddy Dekkers

13/05/1945

TALAKO

Diane Loeper

02/04/1945

MAKI

Jacques Peeters

19/01/1945

REE

Lydia Declercq

06/11/1944

SNEP

François Aerts

05/06/2017

Zelfbewuste

TIMKA

Maéth Dille

05/06/2017

MEERMIN

Mieke (Marie Josée) Quirijnen

05/06/2017

ANTILOOP

Joséphina De Pooter

05/06/2017

MIER

François F. Voorhelst

05/06/2017

PAUW

Iréne Verept

05/06/2017

RIKKI

Corry Gabriëls

05/06/2017

Argeloze

ZWALUW

John De Clerck

30/10/1974

 

 

   

Scouts Impeesa 2017