Bever tak Scouts Impeesa

Leiding Bevers


Op deze pagina vind je alle informatie over de leiding van de bevers.

Picus, eenheidsleidster scouts Impeesa

Totem

Keeo | Picus

Voortotem

Frivole

Taak

Takleiding

email

Picus@impeesa.be

Oryx, eenheidsleidster scouts Impeesa

Totem

Tic-Tac | Oryx

Voortotem

Taak

Assistent Takleiding

email

Oryx@impeesa.be

Indri, eenheidsleidster scouts Impeesa

Totem

Regenboog | Indri

Voortotem

Taak

Assistent Takleiding

email

Indri@impeesa.be

Ibex, eenheidsleidster scouts Impeesa

Totem

Bubbels | Ibex

Voortotem

Taak

Assistent Takleiding

email

Ibex@impeesa.be

Lemming, eenheidsleidster scouts Impeesa

Totem

Malac | Lemming

Voortotem

Taak

Assistent Takleiding

email

Lemming@impeesa.be

Surikato, eenheidsleidster scouts Impeesa

Totem

Valkenoog | Surikato

Voortotem

Taak

Assistent Takleiding

email

Surikato@impeesa.be

 

 

   

Scouts Impeesa 2018